Furçe per tonin e syve

In stock

1400 LEK

 

Furçe per aplikimin e tonit te syve mineral.

Aplikim i thjeshte dhe mundesi per te shtresezuar ngjyren.

• Gjatesia totale: 14 cm
• Made in UK

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Furça Eye Shadow eshte perfekte per aplikimin e tonit mineral per syte, me te mund te aplikoni shtresa te ndryshme ngjyrash deri ne rezultatin e deshiruar.

• Fijet e sheshta lehtesojne aplikimin e tonit
• Forme perfekte qe lehteson aplikimin e ngjyres tek cepat e jashtem poshte syve
• Gjatesia totale: 14 cm
• Vegan

Pastrimi: mos e lini furçen te zhytur ne uje sepse mund te ndikoje te gerryerja e fijeve. Mbajeni ne pozicion vertikal, lani fijet me nje shampo delikate dhe shpelajeni menjehere me uje te ngrohte. Lereni te thahet ne menyre natyrale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furçe per tonin e syve”
Shporta e blerjeve