Furçe Socket Line

In stock

1400 LEK

 

Furçe per aplikimin e tonit te syve, per nje shikim te thelle e terheqes.

Ideale per sfumimin e bordeve, me fije sintetike.

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Furçe me fije te shkurtra, te buta dhe te nderthurura, te pershtatshme per aplikimin e sakte te tualetit pergjate zones se qepalles dhe sfumimit te bordeve.

• Furçe super preçize per te tualet te detajuar
• Per aplikimin e sakte tek pjesa e palosur e qepalles dhe tek bordet e jashtem te syve
• Permasat: 165mm
• Vegan
• Fije sintetike

Keshilla per aplikimin: pasi te keni aplikuar ngjyren baze, perdorni nje tonalitet lehtesisht me te erret dhe aplikojeni me kete furçe pergjate pjeses qendrore te qepalles dhe pjesen e jashtme te qerpikeve te poshtem.
Pastrimi: mund te perdorni nje shampo delikate per te lare furçen. Mjafton ta mbani me fijet poshte, ta lagni me uje te ngrohte, aplikoni shampon dhe me pas shpelajeni. Lereni te thahet ne ajer me koke poshte.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Furçe Socket Line”
Shporta e blerjeve