Gjalp Shea

In stock

1000 LEK

 

Gjalpi Shea biologjik mbron lekuren nga agjentet atmoferike dhe luan nje rol te rendesishem qetesues ne rastin e plasaritjeve ose irritimeve te vogla. Ofron nje aksion te zgjatur hidratues dhe ushqyes per lekuren. Nje gjalp vegjetal nga agrikoltura biologjike per te ledhatuar lekuren dhe shpirtin ne menyre natyrale!

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 g

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , , ,

Principet aktive:

  • Gjalp shea

Perdorimi:  Ngrohni pak gjalp shea midis duarve dhe masazhoni lekuren ne menyre rrethore, deri ne perthithje te plote te produktit. Eshte ideale edhe pas rrojes, veçanerisht ne lekure te irrituar.

uratura azione idratante e nutriente della pelle. Scaldate un po’ di burro di karitè tra le mani e massaggiate in modo circolare sulla pelle, fino a completo assorbimento. E’ ideale anche come dopobarba, particolarmente sulla pelle irritata.

INCI: Butiruspermuum Parkii Butter (nga agrikolture biologjike), i perftuar nga shtypja e farave shea e me pas i deodorizuar me metoda mekanike.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gjalp Shea”
Shporta e blerjeve