Hidrolat trendafili BIO

In stock

500 LEK

 

Hidrolati i trendafilit bio, i perftuar nepermjet procesit te distilimit me avull, ka veti anti age, tonifikuese dhe zbutese.
Pastron dhe freskon lekuren, zbut rrudhat e vogla dhe per kete arsye eshte ideal per lekurat e maturuara, te thata dhe te ndjeshme.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 ml

In stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Pertej perdorimit kozmetik ne lekure, pershtatet ne menyre perfekte si tonik per floket: freskon dhe zbut dhe eliminuar zbokthin.

Perdorimi: mund te perdoret i paster, i sprucuar direkt ne lekure, ashtu si i perzier me kremin e fytyres, per ta bere me te lengshem dhe te lehte. Duke qene teresisht pa alkol, eshte perfekte edhe per femijet, si produkt pas diellit, heqes tualeti dhe tonik per floket.

INCI: Rosa Damascena Flower Water, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hidrolat trendafili BIO”
Shporta e blerjeve