Highlighter

3500 LEK

SKU: N/A

 

Perfekt per nje lekure te shnderitshme dhe ngjyre te njetrajtshme.

Produkti permban pigmente qe reflektojne driten, i pershtatshem per fytyre dhe trup.

• Produkt organik
• Made in UK
• 9 g

BronzedBronzed
ChampagneChampagne
RosèRosè
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Highlighter-i Lily & Lolo eshte nje puder delikate qe reflekton driten duke e bere lekuren te shnderitshme dhe lehtesisht me ngjyre, si e puthur nga dielli.

Formula permban vaj argani dhe fara shege me efekt antioksidues te cilat mbajne lekuren te shendetshme dhe nuk e lene te thahet.

Produkti qendron per nje kohe te gjate ne lekure, eshte zgjedhja ideale per nje look te fresket gjate dites dhe glamour gjate mbremjes. Ve ne dukje pikat me te ndricuara te fytyres dhe eshte ideal per t’u perdorur edhe tek shpatullat, ne dekolte dhe cdo pjese tjeter e trupit.

Karakteristikat:
• Puder kompakte, ideale per udhetime
• Permban vajra ushqyes me efekt anti age
• Rezultat i zgjatur
• Pa parfum dhe puder talk
• Vegan

INCI:
Bronzed: Mica, Octyldodecanol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Candelilla Cera, Tocopherol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Polyglyceryl-2 Isostearate/dimer Dilinoleate Copolymer, Glyceryl Caprylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/-Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide)]
Champagne: Mica, Octyldodecanol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Candelilla Cera, Tocopherol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Polyglyceryl-2 Isostearate/dimer Dilinoleate Copolymer, Glyceryl Caprylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]

Tonalitetet

Bronzed, Champagne, Rosè

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Highlighter”
Shporta e blerjeve