Sale!

Kemishe e shkurter Patrizia Pepe

25700 LEK 11600 LEK

SKU: N/A

Kemishe e shkurter me dantelle Patrizia Pepe

Ngjyra: bardhe dhe bojeqielli
Materiali: 100% viscosa
Qendisjet: 100% poliammidica

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,
Shporta e blerjeve