Kontur duo Sculpt & Glow

Out of stock

3500 LEK

 

Bronzer dhe highlighter ecobio per nje lekure te shnderitshme dhe te njejtrajtshme.

Ideale per te theksuar konturet e fytyres, ka gjithashtu efekt anti age.

• Produkt organik
• Made in UK
•  10 g

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Sculpt & Glow Duo i Lily Lolo ju ndihmon te theksoni bukurine e fytyres tuaj duke uniformuar ngjyren e lekures dhe duke vene ne pah konturet me driten e duhur.

Eshte nje produkt i formuar nga 2 pllaka:
Nje bronzer kompakt, qe mund te aplikohet lehte me ndihmen e nje furçe, per te theksuar konturet e fytyres.
Nje highlighter (ndriçues), qe aplikohet ne vijim per te krijuar nje loje dritash dhe per te reflektuar shkelqimin e lekures!

Formula permban vaj argani hidratues dhe anti age dhe ekstrakte marine antioksiduese.

• Nuk permban puder talk
• Vegan
• Kohezgjatje e mire
• Efekt anti age fale vajit te arganit
• Permban antioksidues natyrale
• Pa parfum dhe puder talk

INCI: Mica, Octyldodecanol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Candelilla Cera, Tocopherol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Polyglyceryl-2 Sostearate/dimer Dilinoleate Copolymer, Glyceryl Caprylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil. Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kontur duo Sculpt & Glow”
Shporta e blerjeve