Concealer Mineral

2000 LEK

SKU: N/A

 

Fsheh difektet dhe njollat me pluhurin mbulues 100% natyral.

Vegan, mrekullisht i bute dhe i mendafshte, finish mat.

• Produkt organik
• Made in UK
• 5 g

Barely BeigeBarely Beige
CaramelCaramel
NudeNude
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Te gjithe korrektoret Lily Lolo nuk permbajne kimikate gerryese, nanogrimca, parabene, oksiklorid bismuti, puder talk, ngjyrues sintetike, rimbushes, parfum dhe konservues. Korrektori eshte natyral dhe delikat, ideal per te maskuar njollat apo rrathet e erret te syve.

Karakteristikat:
• Oil-free, i mendafshte dhe i bute, nuk krijon kokrriza
• Permban ingrediente me veti te dobishme per lekuren
• Ideale per mbulimin e probleme te vogla akneike permes rezultatit final mat, pa shkelqim
• 100% natyrale
• I pershtatshem per vegjetarianet dhe veganet

Perdorimi: aplikojeni me ndihmen e nje furce perpara aplikimit te fondatines.

INCI:
Barely Beige: Kaolin, Zinc Oxide [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]
Caramel: Kaolin, zinc oxide [+/- Ci 77891 (titanium dioxide), Ci 77492 (iron oxide), Ci 77491 (iron oxide), Ci 77499 (iron oxide)]
Nude: Kaolin, Zinc Oxide [+/- Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide)]

Tonalitetet

Barely Beige, Caramel, Nude

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Concealer Mineral”
Shporta e blerjeve