Krem anti-age per fytyre dhe trup

Out of stock

2000 LEK4500 LEK

SKU: N/A

Krem me shume aksione, super hidratues, antioksidant, elasticizues, zbutes.

Vecanerisht e rekomanduar per:
• Hidratim te perditshem dhe kujdes anti age per fytyren dhe trupin
• Skuqje, pas diellit, pas rrojes dhe pas depilimit
• Parandalim per strijat (nga shtatezania apo ndryshime ne peshe)
• Permiresim te strijave ekzistuese dhe shenjave te lekures

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 ose 200 ml

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

I lengshem, i lehte, emulsion jo i yndyrshem, me nje arome delikate dhe te fresket te cajit jeshil dhe mjaltit.

I pasur ne antioksidant nga gjethet e ullirit, ka nje aksion intensiv anti age.

Perqendrimi i larte i perberesve hidratuese dhe zbutese, se bashku me nje perzierje specifike vajrash te çmuar, eliminon ndjesine e lekures se thate nderkohe qe elasticizon dhe ushqen lekuren dhe zbut irritimet.

INCI: Aqua [Water], Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Ethylhexyl stearate, Ethylhexyl palmitate, Caprylic/Capric triglyceride, Cetearyl olivate, Cetyl palmitate, Dicaprylyl ether, Glycerin***, Myristyl myristate, Sorbitan olivate, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil*, Rosa moschata oil*, Aloe barbadensis leaf extract*, Calendula officinalis flower extract*, Mel/Honey*, Vitis vinifera (Grape) fruit extract*, Cera alba*, Sorbitol, Stearic acid, Tocopheryl acetate, Panthenol, Lactic acid, Sodium lactate, Sodium pca, Arachis hypogaea (Peanut) oil, Lecithin, Limonene, Retinol, Tocopherol, Daucus carota sativa (Carrot) root extract*, Helianthus annuus (sunflower) seed oil*, Ascorbyl palmitate, Citronellol, Linalool, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea, Xanthan gum, Citric acid, Parfum [Fragrance], Sodium dehydroacetate, Sodium benzoate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Citral, Hydroxycitronellal, Phenoxyethanol.

* Organike
** Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences.
*** Origjine bimore

Permasat

200 ml, 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem anti-age per fytyre dhe trup”
Shporta e blerjeve