Krem duarsh Extravergine

Out of stock

700 LEK

Emulsion hidratues dhe ushqyes, ideal per lekure te thate dhe te ndjeshme.
Pa parfum, me vaj ulliri dhe aloe vera.

• Produkt organik
• Vegan
• Made in Italy
• 60 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Kremi i duarve ‘Extravergine’ eshte ideal per te ushqyer dhe mbrojtur lekuren e te gjithe atyre qe nuk tolerojne parfumrat dhe kane lekuren te thate e te ndjeshme.

Permban nje miks perberesish natyrale dhe neutrale si me poshte:
• Vaj ektra i virgjer i ullirit, gjalp shea dhe vaj argani: aleate te persosur per te ushqyer, mbrojtur lekuren dhe per ti lene duart teper te buta
• Aloe vera: e nevojshme per te qetesuar skuqjet dhe irritimet

Nuk permban ingrediente te demshem per shendetin dhe ambjentin, eshte vegan, bio dhe artizanal dhe ka nje konsistence te bute e te kendshme qe perthithet shpejt.

INCI: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter*, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate Se, Sodium Pca, Caprylic/Capric Triglyceride, Argania Spinosa Kernel Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Olea Europaea Fruit Oil*, Glyceryl Caprylate, Squalane, Saccharide Isomerate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Phytate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Propanediol, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Benzyl Alcohol
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem duarsh Extravergine”
Shporta e blerjeve