Krem duarsh me nenexhik dhe limon

Out of stock

700 LEK

Emulsion i fresket dhe energjizues per duar te lodhura dhe te demtuara.
Zbardh njollat e lekures.

• Produkt organik
• Vegan
• Made in Italy
• 60 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Emulsioni freskues per duart me vajra esenciale te nenexhikut (mentes) dhe limonit eshte nje burim energjie per lekuren e lodhur.
Ka nje konsistence kompakte por perthithet shpejt, pa lene gjurme yndyre.

Eshte nje produkt artizanal me ingrediente biologjike:
• Vaj esencial limoni Sicilie: nje zgjidhje e shkelqyer natyrale per te mbrojtur kapilaret, per te uniformuar ngjyren e lekures dhe zbardhimit te njollave kafe.
• Aloe vera: e dobishme per te zbutur skuqjet dhe irritimet.
• Vaj ekstra i virgjer i ullirit, gjalp shea dhe vaj argani: teper ushqyes.

Nuk permban ingrediente te demshem per shendetin dhe ambjentin, ka nje parfum fantastik nenexhiku dhe limoni qe qendron ne lekure per nje kohe te gjate.

INCI: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter*, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate Se, Sodium Pca, Caprylic/Capric Triglyceride, Argania Spinosa Kernel Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Olea Europaea Fruit Oil*, Mentha Spicata Herb Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Glyceryl Caprylate, Squalane, Saccharide Isomerate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Sodium Phytate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Propanediol, Citral, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Citric Acid, Sodium Citrate, Isoeugenol
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem duarsh me nenexhik dhe limon”
Shporta e blerjeve