Krem duarsh me trendafil dhe Shea

Out of stock

700 LEK

Emulsion ushqyes, qetesues dhe zbutes per duar qe kane me shume nevoje per kujdes.
Ka permbajtje te larte te gjalpit Shea.

• Produkt organik
• Vegan
• Made in Italy
• 60 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Ky krem per duart ka veti ushqyese, zbutese, mbrojtese dhe sheruese dhe permban nje perqindje te larte gjalpi shea (me shume se 15%), i kombinuar me vaj ulliri ekstra te virgjer, vaj argani, proteina te grurit dhe vajra esenciale te trendafilit dhe palisandrit.
Eshte keshtu nje produkt perfekt per ata qe kane lekure shume te thate, te demtuar dhe me shume nevoje per kujdesje.

Emulsioni perthithet shpejt, dhuron shkelqim dhe butesi dhe mbron nga sulmet e jashtme (i ftohti, era, uji dhe detergjentet). Nuk permban ingrediente te demshem per shendetin dhe ambjentin, eshte nje produkt vegan, artizanal dhe biologjik.

INCI: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter*, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Rosa DamascenaFlower Water*, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate Se, Sodium Pca, Caprylic/Capric Triglyceride, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glyceryl Caprylate, Argania Spinosa Kernel Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, PelargoniumGraveolens Oil*, Squalane, Tocopherol, Saccharide Isomerate, Tocopheryl Acetate, Parfum**,Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Sodium Phytate, Lactic Acid, Benzoic Acid, Propanediol, Xanthan Gum, Citronellol, Linalool, Limonene, Geraniol, Sodium Citrate, Citric Acid, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol
* organike
** origjine natyrale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem duarsh me trendafil dhe Shea”
Shporta e blerjeve