Krem fytyre ushqyes dhe rigjenerues

Out of stock

2500 LEK

 

Krem i pasur dhe ushqyes me vaj ulliri ekstra te virgjer, vaj argani dhe gjalp shea.

I pershtatshem per lekuren normale dhe te thate. Ndihmon ne parandalimin e rrudhave.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 ml

 

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Krem i pasur, i lehte per t’u perthithur, ushqen dhe hidraton lekuren per nje kohe te gjate fale prezences se vajit te arganit, vajit te ullirit dhe gjalpit shea. Permban gjithashtu ekstrakte natyrale te kamomilit, selvise dhe hamamelis dhe ruan freskine dhe shkelqimin e fytyres. Amballazhi eshte shishe airless ne menyre qe ta ruaje cilesine e principeve aktive dhe produktin te paprekur nga faktoret e jashtem.

Principet aktive:

• Vaj argani
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Gjalp shea
• Ekstrakt kamomili

INCI: Aqua, Argania Spinosa Kernel Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Glycerin, Hamamelis Virginiana Water*, Chamomilla Recutita Flower Water*, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Cananga Odorata Flower Oil, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Propanediol, Phenethyl Alcohol, Citronellol, Undecyl Alcohol, Geraniol, Sodium Phytate, Linalool, Lactic Acid, Benzyl Benzoate, Citral, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Benzyl Salicylate, Limonene, Farnesol.
*organike.

Shporta e blerjeve