Krem pas rroje ‘Rainbow’ me Kanabis

In stock

1700 LEK

 

Krem pas rroje me acid hialuronik.

Qeteson irritimet dhe perthithet shpejt.  Pa alkol dhe petrokimikate.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 ml

 

 

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Emulsioni pas rroje ‘Rainbow’ eshte nje leng i bute dhe i lehte, perthithet lehte, freskon lekuren dhe qeteson irritimet dhe skuqjet e krijuara nga rroja. Permban nje perzierje ingredientesh natyrale qetesues dhe ushqyes, ka nje efekt freskues dhe energjik, stimulon rigjenerimin qelizor, hidraton dhe tonifikon dhe ngadaleson shenjat e moshes.

Perberesit kryesore:

• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Bisabololo
• Hidrolat sherebeli
• Kerp (Kanabis)
• Acid hialuronik

Perdorimi: tundeni produktin dhe me pas aplikojeni mbi fytyre.

INCI: Aqua, Salvia Officinalis Water*, Olea Europaea Fruit Oil*, Glycerin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sorbitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cannabis Sativa Seed Oil*, Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Parfum**, Propanediol, Phenethyl Alcohol, Sodium Phytate, Undecyl Alcohol, Linalool, Xanthan Gum, Lactic Acid, Citral, Limonene, Geraniol
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem pas rroje ‘Rainbow’ me Kanabis”
Shporta e blerjeve