Krem per kembet Drena-lift

In stock

4500 LEK

 

Kullues, freskues, antioksidant, elasticizues i enjtjeve dhe rendeses se kembeve.

Fale formules inovative, kremi perthithet me lehtesi dhe e le lekuren te bute dhe elastike.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 150 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Krem i krijuar per te permiresuar tonin e lekures ne rast teprice uji dhe kapilareve te dukshem dhe per t’u dhene kembeve lehtesim duke ndihmuar kullimin e lengjeve duke u dhene keshtu nje ndjesi te menjehershme freskie dhe lehtesimi.

Perberesit specifike:
• Escin, Kafeine, Dredhke, Ashe, Geshtenje kali, Gjethe rrushi: ndihmojne ne kullimin e lengjeve ne rastin kur lekura vuan nga teprica e ujit dhe kapilareve te dukshem, permireson elasticitetin dhe tonin e lekures duke eliminuar toksinat nga indet
• Mentol: freskues, analgjezik dhe zhbllokues
• Acide frutash (AHA nga rrushi, molla, limoni dhe gruri): stimulojne me delikatese rigjenerimin qelizor dhe eliminojne qelizat e vdekura, zbusin dhe ndricojne lekuren
• Betaine natyrale, glicerine vegjetale, sorbitol dhe mjalte: hidratues te fuqishem dhe humektante
• Kolagjen bimor: ruan hidratimin, efekt lifting i menjehershem
• Vaj kernel i kajsise, vaj bajamesh te embla, vaj luledielli, gjalp Shea: shume ushqyese, hidratuese, elasticizues, anti rrudhe

INCI: Aqua, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*/**, Menthol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Isoamyl Cocoate, Caffeine, Betaine, Myristyl Myristate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Mel/Honey*, Glycerin°, Hydrolyzed Lycium Barbarum Fruit***, Palmitoyl Heptapeptide-5, Palmitoyl Hexapeptide-19,Escin, Tartaric Acid, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Citric Acid, Hydrolyzed Grape Skin*, Hydrolyzed Wheat Bran*, Lecithin, Sorbitol, Xanthan Gum, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Retinyl Palmitate, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract*, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract**, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract*, Ruscus Aculeatus Root Extract*, Acacia Senegal Gum°°, Parfum/Fragrance*°*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide.
* Organike
** Krijuar nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences ***Nga manaferra Goji te Toskanes, e zhvillur ne bashkepunim me nje spin-off te Universitetit te Bolonjes.
° Origjine bimore
°°Kolagjen bimor
*°*Pa alergjene Reg.EUR.1223/2009

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem per kembet Drena-lift”
Shporta e blerjeve