Krem per konturin e syve

In stock

3900 LEK

Eye contour cream.

Krem i perqendruar, lehtesisht i perthithshem qe dhuron humektante natyrale deri ne 24 ore. Ndihmon ne permiresimin e rratheve te zinj dhe fryrjes poshte syve, zbardh dhe ndriçon lekuren, Konturi i syve do rezultoje me i butes, i forcuar dhe me i hidratuar.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 15 ml

In stock

Shto ne Liste

Perdorimi: aplikojeni ne mengjes dhe darke rreth zones se syve me gishtin e unazes.

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR, 30 gra:
97% raportuan nje ulje te fryrjes rreth syve

 

INCI: Aqua Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Alcohol, Rosa Damascena (Rosa) Flower Water, Glycerin, Sucrose Distearate Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aesculus Hippocastanum (Horse-chestnut) Seed Extract, Diheptyl Succinate, Sodium PCA, Sucrose Stearate, Decyl Cocoate, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Carum Petroselinum (Parsley) Extract, Mica ( CI 77019 ), Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Butter, Xanthan Gum, Titanium Dioxide (CI 77891), Aroma, Stearic Acid, Palmitic acid, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Cellulose, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium phytate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Vanilla Planifolia (Vanilla) Bean Exctract, Limonene, Linalool, Citral

Shporta e blerjeve