Krem qetesues per femije, fytyre dhe trup

Out of stock

1800 LEK

Kremi qetesues per fytyren dhe trupin e linjes ‘Le Albicoccole’ eshte nje emulsion teresisht natyral per lekuren e ndjeshme e me te vegjelve.
Zbutes, ushqyes, qetesues, mbrojtes dhe embelsues.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar per lekurat te ndjeshme
• Vegan
• Made in Italy
• 150 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Permban ingrediente zbutes, ushqyes, qetesues dhe mbrojtes, si gjalpi shea bio, vaji i ullirit dhe i kajsise dhe ekstrakte bio embelsuese dhe qetesuese, si kamomili, calendula dhe hamamelis. Ideale per t’u perdorur cdo dite pas banjes, siguron nje lekure te bute dhe te mbrojtur nga agjentet e jashtem.

Principet aktive:
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Vaj kajsie
• Gjalp shea
• Ekstrakt hamamelis
• Ekstrakt hamamelis
• Ekstrakt kamomili
• Vitamine E
• Ekstrakt jamballi

Perdorimi: aplikojeni pas banjes ose ne nevoje, masazhoni ne menyre delikate me levizje rrethore deri ne perthithje te plote.

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil*, Chamomilla Recutita Flower Water*, Hamamelis Virginiana Water*, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Propanediol, Sodium Pca, Calendula Officinalis Extract*, Bisabolol, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Tocopherol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Undecyl Alcohol, Parfum, Sodium Phytate, Phenethyl Alcohol, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Linalool, Citronellol.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem qetesues per femije, fytyre dhe trup”
Shporta e blerjeve