Krem shkumoz rroje ‘Sunrise’

Out of stock

1200 LEK

Krem rroje delikat, hidratues dhe pa alkol.

Arome sherebeli.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 150 ml

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Mousse per mjekrren ‘Sunrise’ i La Saponaria eshte nje produkt kozmetik qe ndihmon per nje rroje precize dhe pa irritime.

Ka nje profum te fresket dhe energjitik, nuk permban alkol, gaz apo ingrediente petrokimike por vetem principe aktive natyrale dhe biologjike te certifikuara:

• Kerp: veti antibakterike, antioksiduese, rigjeneruese dhe kuruese
• Sorbitol: hidratues i persosur, ne gjendje te thjeshtesoje rrojen duke parandaluar humbjen e ujit transepidermik
• Sherebele: efekt qetesues dhe disinfektues

Konsistenca e saj e lehte eshte e bute dhe efikase, ndihmon briskun te rreshkase ne menyre perfekte mbi lekure. Produkti nuk eshte shkume por nje perberje delikate kremoze e ngjashme me butesine e nje shkume, e pershtatshme per perdorim te perditshem: mjafton nje sasi e vogel dhe kjo ben qe produkti te kete jetegjatesi. Nuk irriton lekuren dhe e le te bute dhe te hidratuar.

Perdorimi: Tundeni produktin perpara perdorimit dhe aplikoni nje sasi te vogel ne pellemben e dores, ferkojeni me doren tjeter, aplikoni nje shtrese ne lekure dhe vazhdoni me rrojen (stilimi eshte me i thjeshte pasi le te dukshme lekuren).

INCI: Aqua, Salvia Officinalis Leaf Water*, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Coco-Glucoside, Sorbitol, Polyglyceryl-4 Caprate, Cannabis Sativa Seed Extract*, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Propanediol, Phenethyl Alcohol, Glyceryl Oleate, Tocopherol, Undecyl Alcohol, Linalool, Parfum**, Sodium Phytate, Citral
*organike
**origjine natyrale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem shkumoz rroje ‘Sunrise’”
Shporta e blerjeve