Krem shumeperdorimesh Daily Defence

In stock

2300 LEK

Daily defence cream.

Balsam ultra i pasur per mbrojtjen e lekures ne kushte atmosferike te thata dhe ekstreme.
Ky krem shumeperdorimesh ndihmon lekuren e thate e te ashper, mbron lekuren nga era dhe ftohti. Bima Cloudberry e pasur me vitamina dhe Hipofea qetesojne, hidratojne dhe riparojne barrieren kutane duke dhuruar butesi. Ndihmon ne sherimin e buzeve te te plasaritura dhe thembrave te ashpra, zbut kutikulat e thonjve dhe mund te perdoret gjithashtu edhe si krem zbutes per te vegjelit. I dhuron lekures tuaj qetesim ne dimer dhe ne vere.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 60 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

EFIKASITETI I KETIJ PRODUKTI ESHTE TESTUAR NE KLIMEN ARKTIKE.
Per te testuar efikasitetin e kremit ne kushte vertete ekstreme, team-i i MADARA-s u nis per nje udhetim sfidues ne vendet nordike dhe organizoi nje sherbim fotografik ne natyre ne Lappland. Kremi DD mbrojti lekuren, buzet dhe duart e stafit nga fohti dhe ererat.

Perdorimi: Aplikojeni ne te gjithe trupin nese e ndjeni te nevojshme per te zbutur dhe qetesuar lekuren e thate dhe te ashper.

INCI: Aqua Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Butter, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Cocoate, Glyceryl Stearate, Cetearyl, Alcohol, Glycerin, Hydrogenated Macadamia Integrifolia Seed Oil, Lanolin, Behenyl Alcohol, Hippophae Rhamnoides (Sea-buckthorn) Fruit Extract, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Oil Extract, Lecithin, Xanthan Gum, Aroma, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Extract, Stearic Acid, Palmitic acid, Tocopherol, Glycine, Soja (Soybean) Sterols, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium phytate, CI 77492 (Iron oxide), Limonene, Linalool, Citral

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem shumeperdorimesh Daily Defence”
Shporta e blerjeve