Krem trupi me argan dhe vaj ulliri ekstra te virgjer

In stock

2300 LEK

 

Krem artizanal per nje lekure te ushqyer, te hidratuar e me jete.

Arome linvadoje, barbarize dhe bergamoti.

• Produkt organik
• Vegan
• Made in Italy
• 200 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Kremi i trupit ushqyes i La Saponaria eshte nje produkt artizanal, i pasur me ingrediente biologjike me veti rigjeneruese dhe ushqyese. E le lekuren te bute, te hidratuar dhe te ndritshme. Eshte gjithashtu i pasur me vajra te paster esenciale te livandos, barbarozes dhe bergamotit te cilat kane veti relaksuese dhe embelsuese. Ideale per lekurat e ndjeshme, eshte teresisht natyrale dhe pa parabene.

Principet aktive:
• Gjalp shea
• Vaj argani
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Proteina te grurit

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil*, Sodium Pca, Butyrospermum Parkii Butter*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Squalane, Hydrolyzed Wheat Protein, Lavandula Hybrida Oil, Thymus Vulgaris Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, PelargoniumGraveolens Stem Leaf Oil*, Tocopherol, Allantoin, Glyceryl Caprylate, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Phytate, Linalool, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Potassium Sorbate, Citronellol, Limonene, Geraniol, Lactic Acid.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem trupi me argan dhe vaj ulliri ekstra te virgjer”
Shporta e blerjeve