Krem trupi me palisander

In stock

2400 LEK

Emulsion i lehte dhe qetesues, i pershtatshem edhe si krem pas diellit.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar
• Vegan dhe nickel tested
• Made in Italy
• 200 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Mbron, qeteson, hidraton te gjitha llojet e lekurave. Eshte i pershtatshem per lekurat delikate dhe te ndjeshme edhe si krem per pas diellit. I pasur me principe aktive zbutese dhe ushqyese, nese perdoret cdo dite e mban lekuren te bute dhe elastike.
Ka gjithashtu nje efekt riparues dhe efikas kunder plakjes se lekures.

Principet aktive:
• Suko e aloe veres
• Gjalp Shea
• Vitamine E.

Perdorimi: perhapni ne lekure te paster nje sasi te konsiderueshme kremi dhe lereni te thahet.

– Produkt i testuar dermatologjikisht dhe per nikelin, i nenshtruar kontrollit mikrobiologjik per te siguruar sigurine maksimale higjenike dhe ruajtese te produktit.
– Vegan dhe jo i testuar tek kafshet: i prodhuar ne nje laborator i cili nuk perdor asnje perberes me origjine shtazore dhe qe garanton nje politike biznesi ‘cruelty free’ kunder cdo lloj eksperimentimi te kafshet si tek perberesit ashtu edhe tek produkti final.
– I amballazhuar me nje packaging higjenik dhe elegant marre nga PET, i ricikluar dhe i garantuar per perdorim kozmetik/ushqimor.
– Nuk permban: Parabene, silikone, petrolate, vajra minerale, PEG, PPG, EDTA, alkol, SLS, BHA, BHT, OGM, lanoline dhe ngjyrues.

INCI: aqua (water), aloe barbadensis (aloe) leaf juice*, glycerin [vegetable], butyrospermum parkii (shea butter) oil, glyceryl stearate, cetearyl alcohol , stearic acid , sodium lauroyl glutamate, cetearyl alcohol, tocopherol acetate (vitamin e), phantenol, mentha arvensis oil (wild mint oil*, cinnamomum zeylanicum leaf oil*, xanthan gum, parfum, sodium benzoate, sodium dehydroacetate, benzyl alcohol.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem trupi me palisander”
Shporta e blerjeve