Krem trupi Rassoda-Lift

Out of stock

4900 LEK

 

Antioksidant, modeles, forcues, zbutes.

Per lekuren e varur dhe te ashper.

Emulsion i pasur dhe i dendur me nje arome delikate, specifik per lekure te ashper e te varur per shkak te moshes apo ndryshimeve ne peshe (humbje peshe, pas shtatezanise).

Dhuron nje efekt te bute e te mendafshte ne lekure e cila eshte menjehere me solide dhe e tendosur kurse me kalimin e kohes eshte e mbushur dhe e lemuar.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 150 ml

Out of stock

Shto ne Liste

Perberesit specifike:
• Ekstrakt i arres jeshile: i pasur ne tanine, polifenolet mund te lidhin ne rrjete proteinen dhe te rrisin tonifikimin dhe elasticitetin e lekures
• Acide frutash (AHA nga rrushi, molla, limoni dhe gruri): stimulojne me delikatese rigjenerimin qelizor dhe eliminojne qelizat e vdekura, zbusin dhe ndricojne lekuren.
• Acid hjaluronik + Beatine + Miks hidratues (pantenol, inuline, PCA natriumi), Sorbitol, Glicerine vegjetale dhe Dylle blete: ruajne hidratimin dhe forcojne lekuren.
• Kolagjen bimor: ruan hidratimin dhe ka nje efekt lifting te menjehershem
• Vaj kernel i pjeshkes, vaj bajamesh te embla, vaj luledielli, vaj i farave te rrushit, gjalp Shea: shume ushqyese, hidratuese, anti rrudhe.

INCI: Aqua(Water), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*/**, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Hydrolyzed Walnut Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Myristyl Myristate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Mel/Honey*, Palmitoyl Heptapeptide-5, Palmitoyl Hexapeptide-19, Glycerin°, Hydrolyzed Lycium Barbarum Fruit***, Sodium Hyaluronate°°, Tartaric Acid, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Citric Acid, Hydrolyzed Grape Skin*, Hydrolyzed Wheat Bran*, Lecithin, Sorbitol, Xanthan Gum, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Retinyl Palmitate, Acacia Senegal Gum°°°, Parfum/Fragrance*°*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide.
* Organike
** Krijuar nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences ***Nga manaferra Goji te Toskanes, e zhvillur ne bashkepunim me nje spin-off te Universitetit te Bolonjes.
° Origjine bimore
°° Nga biosinteze bakteriale
°°°Kolagjen vegjetal
°*Pa alergjene Reg.EUR.1223/2009.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem trupi Rassoda-Lift”
Shporta e blerjeve