Krem trupi Sebo-Lift (lekure e yndryshme/me akne)

In stock

4500 LEK

 

Emulsion i lehte e qe perhapet lehte, me arome te fresket dhe hipoalergjenike, i krijuar per ata qe kane tendence te djersisin shpejt dhe vecanerisht per lekura mikse apo te yndyrshme me probleme aknesh dhe pikash te zeza.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 200 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Produkti permban nje kombinim te aksionit intensiv antioksidant dhe anti age me ate te rregullimit te sebumit, eksfoljimit dhe qetesimit, duke e bere te pershtatshem edhe si nje krem pas dielli ose pas depilimit.

Perthithet lehte pa qene i yndyrshem dhe dhuron nje ndjesi komoditetit, hidratimi, butesie dhe qetesie ne lekure.

Perdorimi: aplikojeni pas dushit, mundesisht ne lekure te njome ose kur keni nevoje.

Perberesit kryesore funsionale: Ekstrakt nga gjethet e ullirit, Geshtenje, Selvi, Rukola, Acid Azelaik, Miks aktiv me AHA (nga molla, limoni, rrushi i kuq, krunde gruri), VIT. A, E, C, Alantoine, Vaj i lulediellit dhe i farave te rrushit, Gjalp Shea, Pantenol, Mjalte.

INCI: Aqua, Helianthus annuus seed oil*, Hydrolyzed Eruca sativa leaf, Dicaprylyl Ether, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Allantoin, Myristyl Myristate, Cupressus sempervirens leaf/stem extract*/***, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Butyrospermum parkii butter*, Mel*, Vitis vinifera seed oil*, Castanea sativa bark extract*/***, Olea europaea leaf extract*/**, Citrus Limon fruit extract*/°°°, Hydrolyzed Grape fruit*/°°°, Hydrolyzed Wheat bran*/°°°, Pyrus malus fruit extract*/°°°, Azelaic Acid, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tartaric Acid°°°, Citric Acid°°°, Glycerin°, Sorbitol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Stearate, Lecithin, Xanthan Gum, Ascorbic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum*°*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexyl Glicerin, Phenoxyethanol.

* Organike
** Krijuar nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences
*** Ekstrakt phytocomplex ekskluziv i Domus Olea Toscana
° Origjine bimore
°°° Miks aktiv AHA.
*°*Pa alergjene Reg.EUR.1223/2009.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem trupi Sebo-Lift (lekure e yndryshme/me akne)”
Shporta e blerjeve