Laps natyral per buzet

1500 LEK

SKU: N/A

 

Laps ecobio per nje definim te buzeve me ngjyra terheqese!

Konsistence e bute dhe kremoze, nuk shperhapet dhe mund te perdoret edhe si buzekuq.

• Produkt organik
• Made in UK
•  1,10 g

Ruby RedRuby Red
Soft NudeSoft Nude
True PinkTrue Pink
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Lapsat e rinj per buzet te Lily Lolo jane perfekte per te definuar ne menyre te sakte konturet e buzeve. Konsistenca shume e bute dhe kremoze e ben te jete i lehte per t’u aplikuar dhe ruan ngjyren e buzeve fikse duke evituar keshtu perhapjen e produktit.

• Rezultati eshte nje ngjyre qe zgjat shume
• Konsistence e bute dhe kremoze
• Ngjyra ‘soft nude’ eshte vegan

INCI:
Soft Nude (vegan): Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cocos Nucifera Oil, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Mica, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Oryzanol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides)
True Pink: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Mica, Cocos Nucifera Oil, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Oryzanol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Ci 75470 (Carmine), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxides)
Ruby Red: Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cocos Nucifera Oil, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Oryzanol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Ci 75470 (Carmine), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxides)

Tonalitetet

Ruby Red, Soft Nude, True Pink

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laps natyral per buzet”
Shporta e blerjeve