Laps natyral per syte

Out of stock

1500 LEK

SKU: N/A

 

Laps per syte 100% natyral.

Konsistence e bute kremoze, aplikohet lehte dhe eshte i pershtatshem edhe per syte me te ndjeshem.

• Produkt organik
• Made in UK
•  1,14 g

I ziI zi
KafKaf
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Ky laps ndihmon edhe syte me te vegjel te duken me te medhenj! Ideal per t’u kombinuar me tonet minerale te syve.

• Produkt i garantuar pa ingrediente kimik te demshem dhe gerryes, plumb, parabene dhe konservues.
• Konsistence e bute dhe kremoze
• Aplikim i thjeshte
• 100% natyral

I disponueshem ne dy ngjyra:
I zi: nuk mund te mungoje ne koleksionin tuaj te makeup-it! I pershtatshem per te gjitha ngjyrat e syve.
Kaf: laps kaf ne cokollate. Perfekt per syte blu, por i pershtatet te gjitha ngjyrave te syve.

INCI:
Black: Hydrogenated Jojoba Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Mica, Canola Oil, Copernicia Cerifera Cera, Glyceryl Caprylate, Candelilla Cera, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate [+/- Ci 77499 (Iron Oxide)]
Brown: Hydrogenated Jojoba Oil, Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Canola Oil, Copernicia Cerifera Cera, Glyceryl Caprylate, Candelilla Cera, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate [+/- Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide)]

Tonalitetet

I zi, Kaf

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laps natyral per syte”
Shporta e blerjeve