Laps per vetullat 2 ne 1

Out of stock

1700 LEK

SKU: N/A

 

Lapsi per vetullat 2 ne 1 eshte produkti ideal per te ngjyrosur dhe mbushur vetullat tuaja.

I disponueshem ne dy ngjyra, eshte kremoz dhe qendron gjate. Pjesa e highlighter-it ndihmon ne definimin e vetulles duke theksuar harkun e saj.

• Produkt organik
• Made in UK
• 1,5 g

LightLight
MediumMedium
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

• Formule qe nuk thane dhe me qendrim te gjate ne lekure
• Hidratues fale vajit te kokosit
• Konsistence e bute
• Vegan
Perdorimi:
Hapi 1) Filloni me pastrimin e vetullave, vendoseni lapsin pergjate anes se brendshme te hundes per te kuptuar ku duhet te jete fillimi ideal i vetulles tuaj dhe anoni lapsin nga ana e jashtme e hundes tek cepi i jashtem i syrit per te kuptuar ku duhet te mbaroje vetulla.
Hapi 2) Duke perdorur levizje te vogla per te imituar qimet tuaja natyrale, mbushni me delikatese cdo hapesire te vetulles.
Hapi 3) Aplikoni me ne fund highlighter-in duke vijezuar pjesen e poshtme te vetulles dhe perhapeni me gisht per ti bere vetullat te duken menjehere me te definuara e te harkuara.
INCI:
Brow: hydrogenated vegetable oil, cocos nucifera (coconut) oil, mica, c10-18 triglycerides, octyldodecyl stearoyl stearate, copernicia cerifera (carnauba) wax, euphorbia cerifera (candelilla) wax, polyglyceryl-3 diisostearate, oryzanol, tocopherol, glyceryl caprylate, ci 77891 (titanium dioxide), ci 77499 (iron oxides), ci 77491 (iron oxides), ci 77492 (iron oxides)

Highlighter: octyldodecyl stearoyl stearate, mica, cocos nucifera (coconut) oil, c10-18 triglycerides, hydrogenated vegetable oil, synthetic fluorphlogopite, copernicia cerifera (carnauba) wax, euphorbia cerifera (candelilla) wax, polyglyceryl-3 diisostearate, oryzanol, tocopherol, glyceryl caprylate, silica, ci 77891 (titanium dioxide), ci 77000 (aluminum powder), ci 77491 (iron oxides)

Tonalitetet

Light, Medium

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laps per vetullat 2 ne 1”
Shporta e blerjeve