Leggera, krem per kembet

In stock

1500 LEK

 

Krem per kembe te fryra e te lodhura. Ideal per pas sportit.

Dhuron freski lehtesim nga dhimbjet.

• Produkt organik
• Vegan
• Made in Italy
• 150 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: , ,

Kremi xhel per kembet, fale formules me baze vaji ulliri dhe struktura me kristale te lengshme, perthithet menjehere duke dhuruar nje ndjesi lehtesimi dhe freskuese.

Nuk yndyros, eshte e pasur me principe aktive vegjetale dhe nder te tjera permban:

• Mentolo: dhuron lehtesim nga dhimbjet dhe freskim te menjehershem
• Ekstrakte te ruscos, dredhezes dhe centeles: kane veti vazo-mbrojtese, shplodhese, tonifikuese dhe qetesuese qe ndihmojne ne tharjen e lengjeve lokale dhe riaktivizojne mikroqarkullimin e lekures

Pikerisht fale perberesve freskues, mund te jape nje pickim te lehte por te kendshem. Eshte nje emulsion ideal per pas sportit, gjate nje dite ne diell ose vape intensive.

INCI: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil*, Menthol, Cetearyl Olivate, Butyrospermum Parkii Butter*, Sorbitan Olivate, Mentha Piperita Oil, Centella Asiatica Extract, Vitis Vinifera Peel Extract*, Ruscus Aculeatus Root Extract*, Sodium Pca, Sodium Phytate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Citral.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leggera, krem per kembet”
Shporta e blerjeve