Letra te lagura delikate per femije

Out of stock

400 LEK

Letrat jane perfekte per te hidratuar dhe pastruar epidermen e te sapolindurve dhe femijeve ne sigurese te plote.
Jane gjithashtu perfekte per lekuren e ndjeshme te te rriturve.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar per lekurat e ndjeshme
• PH fiziologjik, vegan
• Made in Italy
• 20 cp

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , , ,

Letrat e lagura te La Saponaria jane realizuar me nje cope shume te bute 100% biodegraduese dhe jane te ngjyera me nje locion perberesish vegjetale dhe ekstrakte biologjike.

Permbajne tensioaktive vegane qe pastrojne me delikatese:
• Calendula, kamomil dhe melissa: zbusin dhe rigjenerojne lekuren
• Vaj ulliri dhe bisabololo: e lene lekuren te bute e te mbrojtur

Perdorimi: perfekte ne nderrimin e panolinave dhe ne te gjitha zonat e skuqura, ashtu si per te pastruar duart dhe fytyren e vogelusheve tane.

Kujdes: per te ruajtur lageshtine e letrave, mbyllni me kujdes pakon.

INCI: Aqua, Glycerin, Chamomilla Recutita Extract*, Calendula Officinalis Extract*, Bisabolol, Olea Europaea Oil*, Caprylyl Capryl Glucoside, Melissa Officinalis Extract*, Lauryl Glucoside, Gluconolactone, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Letra te lagura delikate per femije”
Shporta e blerjeve