Maske peeling anti age per fytyre dhe trup

Out of stock

1800 LEK4000 LEK

SKU: N/A

 

Zbutese, ndricuese, anti rrudhe per fytyre dhe trup.

I dhuron lekures shkelqim, hidratim dhe ushqim.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 ose 200 ml

 

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Scrub lares dhe maske anti age, me arome eukalipti dhe rozmarine, i krijuar posacerisht per nje larje te thelle te fytyres dhe nje trajtim antioksidant ne nje veprim.

Ideal per ti dhene shkelqim lekures se pjekur, te trashe dhe pa shkelqim. E shkelqyer per lekure te yndyrshme dhe akneike gjithashtu fale vetive purifikuese dhe antibakteriale te vajrave esenciale.

Masazhimi me kokrrizat e kajsise aktivizon mikroqarkullimin dhe pergatit lekuren per aplikimin e emulsioneve.

E pershtatshme per te gjitha pjeset e trupit qe kane nevoje per zbutje dhe rigjenerim (kembet, gjunjet, berrylat, dekolteja).

Perdorimi: keshillohet aplikimi nje here ne jave ne lekure te thate. Masazhoni  lehte me levizje rrethore per rreth 1 minute, me pas beni shpelarjen. Evitoni prekjen me syte.

INCI: Aqua [Water], Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Prunus armeniaca (Apricot) seed powder, Ethylhexyl palmitate, Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Caprylic/Capric triglyceride, Butyrospermum parkii (Shea Butter)*, Glycerin***, Mel/Honey*, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Phenoxyethanol, Sodium lauroyl glutamate, Stearic acid, Xanthan gum, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Eucalyptus globulus leaf oil*, Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf oil*, Limonene, Cera alba*, Linalool.

* Organike
** Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences
*** Origjine bimore

Permasat

200 ml, 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maske peeling anti age per fytyre dhe trup”
Shporta e blerjeve