Ndriçues mineral

In stock

3200 LEK

 

Ndriçues per fytyren mineral dhe i mendafshte, 100% natyral.

Ndriçuesi mineral Star Dust i Lily Lolo eshte i perbere nga minerale natyrale dhe eshte ideal per te pasur nje lekure te ndritshme dhe te shendetshme.

Perfekt per nje pamje natyrale dhe per lekuren e nxire.

• Produkt organik
• Made in UK
•  6 g

In stock

Shto ne Liste
Categories: ,

Ky pluhur ndriçues dhuron nje pamje te fresket e me ndriçim dhe vepron duke reflektuar driten e duke krijuar nje ngjyre perfekte ne lekure.

Perdorimi: pluhuri mund te kombinohet shume mire edhe me kremin tuaj te preferuar te trupit. Perdoreni Star Dust tek shpatullat, tek dekolteja dhe mollezat per nje efekt vezullues!

Pluhuri mund te perdoret gjithashtu si pluhur final ose tek cepat e brendshem te syve per nje shikim verbues.

INCI: Mica [+/- Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 ]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ndriçues mineral”
Shporta e blerjeve