Palette per syte Laid Bare

In stock

4500 LEK

 

Set ngjyrash per nje shikim natyral e te thelle.

8 ngjyra me nga 1 g secila dhe nje furçe per aplikim.

• Made in UK
• 8 g

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Tone natyrale me tonalitete te zgjedhura posaçerisht per nje pamje perfekte dhe ne mode, te pershtatshme per nje efekt te sfumuar qe i ben syte tuaj te thelle e te shkelqejne.

Tete ngjyra shume te pigmentuara dhe trendy te shoqeruara me nje aplikues te dyanshem per t’ju ndihmuar me produktin. Per nje shikim natyral me ngjyra tipike te vjeshtes!

Ngjyrat:

• Stark naked – bezhe ne roze me efekt mat
• Au naturel – nude ne roze, me shkelqim
• Skinny dip – bezhe ne flori, me shkelqim
• Shy away – ngjyre e perhimte me shkelqim
• Lady Godiva – flori i pasur, me shkelqim
• Birthday suit – kafe ne gri, mat
• Exhibitionist – kafe e ullinjte, mat
• Exposed – e zeze qymyri, gjysem mat

INCI: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Silica, Tin Oxide, Ci 77891 (Titanium Dioxide),

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Palette per syte Laid Bare”
Shporta e blerjeve