Palette per syte Smoke & Mirrors

In stock

4500 LEK

 

Set me te gjitha ngjyrat e nevojshme per te realizuar smokey eyes perfekt.

8 ngjyra me nga 1 g secila dhe nje furçe per aplikim.

• Made in UK
• 8 g

In stock

- +
Shto ne Liste
Categories: ,

Mjaft kerkuat produktet per te krijuar nje efekt perfekt Smokey Eye, ky set ne edicion te limituar,  permban te gjitha ngjyrat e nevojshme per krijimin e nje tualeti perrallash!

Seti permban 8 ngjyra shume te pigmentuara, me shkelqim dhe mat, perfekte per tu perzier dhe per te krijuar lojra nuancash. Te gjitha ngjyrat jane vegane.

Permban gjithashtu nje sfungjer te vogel per aplikimin e sakte te toneve. E gjitha kjo e konfeksionuar ne nje palette te bukur!

Ngjyrat:

• Reflection – fildish mat
• Looking glass – pjeshke e shnderitshme, perfekte per ta perdorur vetem per nje look nude
• Illusion – roze mat shume e lehte
• Myth – kafe karamele mat
• Silhouette – nje gri ne kafe e ngrohte
• Hocus pocus – gri metal me shkelqim
• Intrigue – e zeze me shkelqim
• Deception – gri tymi shnderites

INCI: Mica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Sodium Hyaluronate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, [+/- Silica, Tin Oxide, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxide), Ci 77492 (Iron Oxide), Ci 77499 (Iron Oxide), Ci 77742 (Manganese Violet), Ci 77510 (Ferric Ferrocyanide), Ci 77288 (Chromium Oxide), Ci 77007 (Ultramarines)]

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Palette per syte Smoke & Mirrors”
Shporta e blerjeve