Puder finale

3200 LEK

SKU: N/A

 

Puder e shume vleresuar qe i jep tualetit nje finish perfekt!

Zgjat, nuk permban substanca te demshme, dhuron nje pamje perfekte.

• Produkt organik
• Made in UK
• 7 g

Flawless MatteFlawless Matte
Flawless SilkFlawless Silk
Translucent SilkTranslucent Silk
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: ,

Finishing Powder i shume vleresuar i Lily Lolo forcon dhe fikson tualetin! Perberja delikate garanton nje finale pa te mete!
• Pluhur pa substance kimike te demshme, nanogrimca, paraben, oksiklorid bismuti, puder talk, ngjyrues sintetike, rimbushes, parfum dhe konservues
• I pershtatshem per te gjitha tonalitetet e lekures
• Super i lehte dhe shume fin
• I fal tualetit rezistence ndaj ujit
• Finish perfekt dhe mbulon rrudhat dhe njollat e vogla
• 100% natyrale
• I pershtatshem per veganet dhe vegjetarianet

Perdorimi: aplikojeni pas fondatines me nje furce te madhe te bute, per nje efekt pa difekt!

Flawless Silk: pluhur shume fin, zbeh dukjen e rrudhave dhe te difekteve permes tonalitetit te tij ngjyre pjeshke.

Translucent Silk: i ngjashem me Flawless Matte por me transparent

Flawless Matte: nje finish ne tonet e te bardhes mat me vajra perthithes per nje finish perfekt.

INCI:

Flawless Matte: Kaolin, Mica
Flawless Silk: Mica [+/- Ci 77491, Ci 77492 ]
Translucent Silk: Mica [+/- Ci 77491, Ci 77492 ]

Tonalitetet

Flawless Matte, Flawless Silk, Translucent Silk

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Puder finale”
Shporta e blerjeve