Qumesht lares per fytytren

In stock

2700 LEK

Cleansing milk.

Qumesht pastrues i bute dhe i medafshte per te gjitha llojet e lekurave – veçanerisht per lekure te thate, te ndjeshme, te mahde dhe te lodhur. Perveç ekstraktit qetesues te jasminit, formula e azhornuar permban gjithashtu nje kompleks inovativ vajrash 100% natyrale qe lehtesojne heqjen e tualetit dhe sigurojne nje ndjesi shume te bute duke e lene lekuren tuaj te marre fryme.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 200 ml

In stock

- +
Shto ne Liste
  • Veti te çmuara shkrirese te pigmenteve qe lehtesojne heqjen e make-up-it.
  • Pastron tualetin, edhe ate waterproof, ne menyre efikase por edhe delikate ne te njejten kohe.
  • Zbut dhe hidraton lekuren, duke e lene ate te fresket dhe te paster.
  • Rrit performancen e hidratuesve qe do perdoren mbrapa.
  • Jo irritues. I pershtatshem per zonen e syve.
  • Teksture e mendafshte dhe arome dehere per nje eksperience sensoriale luksoze.

Perdorimi: aplikojeni me nje disk pambuku. Perdorni vetem nje sasi te vogel te qumeshtit lares per te hequr make-up-in dhe pastruar lekuren nga papastertite. Shpelajeni me uje te ngrohte. Vazhdoni rutinen me tonikun ose hidratuesin e preferuar te MADARA-s.

INCI: Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sucrose Distearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Butter, Isoamyl Laurate, Sucrose Stearate, Sodium levulinate, Aroma, Palmitic acid, Stearic Acid, Xanthan Gum, Aqua, Lactic Acid, Sodium anisate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Plantago Major (Plantain) Leaf Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium phytate, Tocopherol, Vanillin, Benzyl Salicylate, Citral, Limonene, Citronellol, Geraniol, Eugenol

Shporta e blerjeve