Sale!

Rroba banjo Roberto Cavalli Sport

28840 LEK 17554 LEK

SKU: HYH03C TCM84-2

Rroba banjo boxer Roberto Cavalli Sport ngjyre zeze dhe military.

• Materiali: 100% polyester
• Magazina: 🇮🇹

thumbnailS
thumbnailM
thumbnailL
thumbnailXL
thumbnail2XL
thumbnail3XL
Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: HYH03C TCM84-2 Categories: ,
Zgjidh masen tende:

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rroba banjo Roberto Cavalli Sport”
Shporta e blerjeve