Sapun i lengshem antioksidant per fytyre, trup dhe floke

Out of stock

1000 LEK2600 LEK

SKU: N/A

 

Delikat, zbutes, riekuilibrues per fytyren, trupin dhe floket.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 50 ose 200 ml

Clear
- +
Shto ne Liste
SKU: N/A Categories: , ,

Sapun i lengshem per larje delikate me aksione te shumta. Ribalancon lekuren nderkohe qe kryen nje aksion antioksidant dhe zbutes, per nje lekure te bute dhe te limuar dhe floke mendafshi.

I kendshem per t’u perdorur per konsistencen dhe aromen, me nota hitheri, livandoje dhe kamomili. Shkumimi i paket ju siguron per delikatesen e produktit.

Perdorimi:
1. Trupi: perziejeni me pak uje per te ndihmuar aplikimin, prisni rreth 1 minute dhe me pas beni shpelarjen.
2. Floket: mbi floket e yndyrshem keshillohen 2 aplikime dhe nje perdorim i rregullt i produktit. Evitoni kontaktin me syte.

INCI: Aqua [Water], Olea europaea (Olive) leaf extract*/**, Urtica dioica (Nettle) leaf extract*/**, Cocamidopropyl hydroxysultaine, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Glycerin, Sodium cocoyl sarcosinate, Mel/Honey*, Sorbitol, Parfum [Fragrance], Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Sodium olivamphoacetate, Olea europaea (Olive) fruit oil*, Lactic acid, Calendula officinalis flower extract*, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract*, Lavandula angustifolia (Lavender) flower/leaf stem extract*, Malva sylvestris (Mallow) flower/leaf/stem extract*.
* Organike
** Bere nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences.

Permasat

200 ml, 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun i lengshem antioksidant per fytyre, trup dhe floke”
Shporta e blerjeve