Sapun me bli dhe mellage

Out of stock

500 LEK

 

Sapun delikat per lekure te thate e te irrituar.

Ushqen lekuren dhe qeteson irritimet.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Sapuni me bli dhe mellage eshte i keshillueshem per larjen e perditshme te lekures se thate e te irrituar. Ka nje baze vaji ulliri ekstra te virgjer dhe eshte i pasuruar me vaj esencial ylang ylang dhe portokalli te embel. Fale prezences se ekstrakteve te blinit dhe mellages, ka nje aksion qetesues dh hidratues. Vaji i jojobes e ben akoma me delikat dhe qetesues.

Principet aktive:
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Vaj jojoba
• Ekstrakt i blinit
• Ekstrakt i mellages
• Vaj esencial i portokallit te embel
• Vaj esencial ylang ylang

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Malva Sylvestris Flower Extract*, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed*, Tilia Platyphyllos Flower Extract*, Glycerin, Benzyl Salicylate, Farnesol, Geraniol, Limonene, Sodium Phytate, Citric Acid, Linalool, Benzyl Benzoate
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me bli dhe mellage”
Shporta e blerjeve