Sapun me kumak dhe grure

Out of stock

500 LEK

 

Sapun i pasur me vitamine E dhe vaj ulliri ekstra te virgjer.
I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Ky sapun eshte prodhuar sipas metodes ne te ftohte dhe ka nje baze vaji ulliri ekstra te virgjer. I parfumosur me vajin esencial te petitgrain (lule portokalli), eshte i pasur me vaj gruri dhe ekstrakt kumaku.

Principet active:
• Vaj ulliri ekstra I virgjer
• Vaj gruri: I pasur me vitamin E dhe antioksidante
• Ekstrakt kumaku: hidratues, zbutes dhe qetesues
• Vaj esencial I luleve te portokallit

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Triticum Vulgare Germ Oil, Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Sodium Phytate, Glycerin, Citric Acid, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me kumak dhe grure”
Shporta e blerjeve