Sapun me lulekuqe dhe selvi

Out of stock

500 LEK

 

Sapun me efekt scrub-i fale kokrrizave te lulekuqes.
Produkt artizanal me veti tonifikuese dhe rigjeneruese.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Sapuni me lulekuqe dhe selvi eshte nje trajtim i mrekullueshem me efekt scrub-i delikat. E le lekuren te bute e te hidratuar fale vajit te baobabit dhe ka veti rigjeneruese dhe tonifikuese fale vajit esencial te limonit dhe selvise.
Efekti i lehte i scrub-it vjen nga farat e lulekuqes te permbajtura ne perzierje, te cilat ndihmojne ne eliminimin e qelizave te vdekura te lekures, e ndricojne dhe stimulojne rinovimin qelizor.

Principet aktive:
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Vaj avokado
• Vaj esencial selvije

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Persea Gratissima Oil, Papaver Somniferum Seed, Citrus Limon Peel Oil*, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Bixa Orellana Seed Extract, Sodium Phytate, Limonene, Citric Acid, Citral
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me lulekuqe dhe selvi”
Shporta e blerjeve