Sapun me elb dhe limon

Out of stock

500 LEK

 

Sapun me veti sebo ekuilibruese, per lekuren e papaster, me probleme yndyre apo aknesh.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Receta e ketij sapuni eshte frymezuar nga birra Radler, ose me sakte nga nje pije tipike austriake dhe gjermane, e ngjashme me perzierjen midis nje birre bjonde dhe nje lengu frutash (limoni).
Sapuni ka nje baze vaji ulliri ekstra te virgjer dhe ekstrakti te luppolo-s dhe ka nje parfum me shije frutash dhe agrumesh, i dhene nga vaji esencial i limonit te Sicilise. Ka nje efekt purifikues, regjes, tonifikues dhe sebo rregullues dhe eshte ideal per lekuren e papaster e te yndyrshme, te re dhe me tendence akneike.

Principet active:
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Luppolo
• Vaj esencial limoni

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Beer, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Humulus Lupulus Extract*, Citrus Medica Limonum Peel Oil*, Parfum, Bixa Orellana Seed Extract, Citric Acid, Glycerin, Linalool, Sodium Phytate, Limonene, Citral.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me elb dhe limon”
Shporta e blerjeve