Sapun me mersine dhe rrush te kuq

Out of stock

500 LEK

 

Sapun me efekt anti-age, antioksidant, tonifikues, rigjenerues.
I pershtatshem per lekurat e maturuara dhe ato qe kan me shume nevoje per kujdes.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Sapuni me mersine dhe rrush te kuq eshte perfekt per larjen e lekures se maturuar dhe te fikur. Fale perberesve rigjenerues dhe antioksidante, rezulton nje detergjent me veti te medha anti age.
Formula permban me shume se 60% vaj ekstra te virgjer te ullirit biologjik Toscan dhe parfumi balsamik vjen nga vaji esencial i mersines nga kultivime spontane.
Ideal per lekura te ndjeshme dhe te irrituara, ka veti qetesuese dhe zbutese. Nuk terheq lekuren dhe nuk e le te thate por te ndricuar dhe me shkelqim.

Principet active:
• Vaj ulliri ekstra I virgjer: ushqyes
• Ekstrakt i rrushit te kuq (Chianti) bio: I pasur me vitamina, polifenole dhe resveratol (antioksidant natyral)
• Vaj esencial i mirsines: parfum balsamik, efekt freskues
• Vaj bajamesh te embla: hidratues dhe ushqyes

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Prunus AmygdalusDulcis Oil*, Myrtus Communis Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Vitis Vinifera Leaf Extract*, Rubia Tinctorum Root Extract, Sodium Phytate, Alkanna Tinctoria Root Extract, Glycerin, Citric Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Eugenol
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me mersine dhe rrush te kuq”
Shporta e blerjeve