Sapun me mjalte dhe livando

Out of stock

500 LEK

 

Sapun qetesues, ushqyes, purifikues, ekuilibrues i yndyres.
I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Sapuni me mjalte dhe livando i La Saponaria eshte nje detergjent ideal per te gjitha llojet e lekurave, vecanerisht e keshilueshem per ato delikate dhe mikse. Parfumi i tij dehes vjen nga vaji esencial, i cili ka efekte relaksuese, sebo rregulluese dhe pastruese.

Principet aktive:
• Vaji ekstra i virgjer i ullirit te Puglia-s: ekstra ushqyes
• Vaj bajamesh te embla te Puglia-s: i pasur me vitamina
• Vaj esencial i livandos: relaksues
• Mjalte biodinamik roman: zbutes dhe embelsues

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, LavandulaHybrida Oil*, Mel*, Alkanna Tinctoria Root Extract, Sodium Phytate, Linalool, Citric Acid, Limonene.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me mjalte dhe livando”
Shporta e blerjeve