Sapun me portokall dhe kanelle

Out of stock

500 LEK

 

Fale prezences se larte te vitamines E dhe beta-karoteneve, ky sapun eshte i pasur me antioksidante nga vaji i grurit dhe ullirit ekstra te virgjer.
Per te gjitha llojet e lekurave.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Ideale per te ruajtur ngjyren e marre nga rrezet e diellit, fale beta-karoteneve, eshte e pershtatshme per larjen e perditshme te gjjithe trupit, ka nje efekt rigjenerues fale aromes se kanelles.

Principet aktive:
• Vaj ulliri ekstra i virgjer
• Vaj esencial kanelle
• Vaj esencial i portokallit te embel
• Vaj gruri
• Vitamine E

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Triticum VulgareGerm Oil, Bixa Orellana Seed Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil*, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed*, Sodium Phytate, Citric Acid, Eugenol, Linalool, Limonene, Cinnamal, Benzyl Benzoate
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me portokall dhe kanelle”
Shporta e blerjeve