Sapun me trendafil dhe gjalp shea

Out of stock

500 LEK

 

Ideal per lekuren e ndjeshme e te thate te fytyres dhe trupit.

Qeteson dhe hidraton.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Sapuni me trendafil te eger dhe gjalp shea eshte i keshillueshem per larjen e perditshme te lekures se thate e te fikur qe kane nevoje per ushqyerje. Ka veti embelsuese dhe qetesuese dhe nje parfum delikat trendafili dhe barbaroze (nga vajra esenciale).

Principet aktive:
• Vaj ekstra i virgjer ulliri
• Gjalp shea
• Ekstrakte te trendafilit te eger dhe atij qindfletesh

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Butyrospermum ParkiiButter*, Parfum**, Rosa Canina Fruit Extract*, Pelargonium Roseum Leaf Oil, Glycerin, Sodium Phytate, Rubia Tinctorum Root Extract, Citronellol, Limonene, Citral, Linalool, Citric Acid, Geraniol
* organike ** nga ekstrakte natyrale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me trendafil dhe gjalp shea”
Shporta e blerjeve