Sapun me vaj ulliri ekstra te virgjer

Out of stock

500 LEK

 

Sapuni Extravergine eshte zgjidhja perfekte per lekurat problematike dhe teper delikate, per ata qe vuajne nga alergjite dhe hiperndjeshmeria.

• Produkt organik
• Dermatologjikisht i testuar
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , , ,

Nuk permban parfumera apo ngjyrues dhe ka veti zbutese, qetesuese dhe mbrojtese fale perqendrimit te larte te fraksionit jo te saponifikueshem te vajit te ullirit. Sapuni prodhon nje shkume te lehte te bute e kremoze e cila perhapet ne lekure dhe i jep nje ndjesi te kendshme mendafshi.
Produkt i testuar dedrmatologjikisht dhe ideal edhe per femijet

Principet aktive:
• Vaj ulliri biologjik ekstra i virgjer

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Citric Acid.
* organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun me vaj ulliri ekstra te virgjer”
Shporta e blerjeve