Sapun mesdhetar me aloe vera

Out of stock

500 LEK

 

Sapun ideal per lekuren e papaster ose te irrituar.
Ka veti qetesuese dhe purifikuese.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Permban vajra esenciale te sherebeles, rozmarines dhe nenexhikut, i pasuruar me ekstraktin e hitherit dhe xhelit te aloes. Vetite balsamike te vajrave esenciale te bashkuara me fuqine purifikuese te nenexhikut dhe vetise qetesuese te aloes, e bejne kete sapun ideal per lekurat e papastra ose te irrituara.

Principet active:
• Vaj ulliri ekstra I virgjer
• Aloe
• Ekstrakt hitheri
• Vaj esencial I nenexhikut
• Vaj esencial I sherebeles
• Vaj esencial I rozmarines

INCI: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sodium Hydroxide, Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Mentha Piperita Oil*, Pinus Sylvestris Twig Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tetrasodium Etidronate, Salvia Officinalis Oil*, Ocimum Basilicum Oil*, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed*, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Limonene, Citric Acid, CI 75810, Eugenol, Linalool, Citral.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun mesdhetar me aloe vera”
Shporta e blerjeve