Sapun solidar Syria

Out of stock

600 LEK

 

Ky sapun eshte nje product ‘no profit‘: kjo nenkupton qe fitimet nga shitjet dhurohen nga La Saponaria ne mbeshtetje te popullit sirian. Per cdo sapun te blere, nje sapun apo produkte kozmetike te llojeve te ndryshme do te dhurohen nga La Saponaria fondacionit ‘Terres des Hommes’, e cila do i shperndaje ne kitet e emergjences per emigrantet ne Itali.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 100 gr

 

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , , ,

Produkti eshte i pershtatshem per lekura te ndjeshme, permban vaj dafine, vaj ulliri dhe vajra esenciale te livandos dhe sherebeles per nje parfum te fresket pastertie dhe natyre. Eshte prodhim artizanal nga laboratoret e La Saponaria, ka nje formule shume delikate, krijon nje shkume te lehte detergjente, e pershtatshme per perdorim te perditshem.

INCI: Ingredients: Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Laurus Nobilis Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Lavandula Hybrida Oil*, Sodium Phytate, Citric Acid, Limonene, Linalool.
*organike

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sapun solidar Syria”
Shporta e blerjeve