Scrub per fytyren oil-to-milk

In stock

3700 LEK

Exfoliating oil-to-milk scrub.

Harrojini scrub-et e forte, te ashper – kjo formule luksoze dhe me baze vajore kthehet ne nje qumesht lares delikat, zbut dhe rigjeneron lekuren pa larguar ujin e saj natyral. Molekulat e kajsise dhe vajit te tersheres lidhen me papastertite ndersa rera vullkanike ndihmon ne lirimin e poreve, largon qelizat e vdekura dhe shkelqen lekuren. Stimulon rigjenerimin natyral qelizor. Ju do te shihni nje fytyre me te bute, te qete, te zbardhur, te paster dhe me shkelqim.

  • Produkt organik
  • Made in EU
  • 60 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Perdorimi: Shtypeni ne pellemben e dores te thare dhe masazhojeni ne lekure te paster dhe jo te njomur me levizje rrethore, me pas njomni fytyren me uje ne menyre qe te kthehet ne qumesht. Ne fund shpelajeni. Mund te aplikoni me pas tonikun dhe hidratuesin. Eksfolioni lekuren 2 deri ne 3 here ne jave.

INCI: Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Aqua, Sucrose Laurate, Sucrose Palmitate, Volcanic Sand, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Aroma, Tocopherol, Alcohol, Limonene, Linalool, Citronellol

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Scrub per fytyren oil-to-milk”
Shporta e blerjeve