Scrub trupi

Out of stock

1700 LEK

 

Zbut lekuren duke elimininuar qelizat e vdekura
Stimulon mikroqarkullimin.
Fuqizon efikasitetin e trajtimeve lokale (p.sh anticelulit).
E le lekuren shume te bute.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 250 g

Out of stock

Shto ne Liste
Categories: , ,

Ky peeling i fresket me lemongrass dhe nenexhik eshte pergatitur me nje perzierje kokrrizash te permasave te ndryshme: sheqer kaf fairtrade, pluhur bajamesh dhe kripe integrale, te bashkuara me ekstrakte natyrale gjalleruese qe e bejne nje ogur me shume cilesi.

Eshte nje scrub 100% natyral, i pasuruar me:
– Ekstrakte te dredhkes (tonifikuese)
– Ginko (anticeulit)
– Rozmarine (stimulon mikroqarkullimin)
– Vajra te paster esenciale te lemongrassit dhe nenexhikut (riaktivizues dhe pastrues)

Perdorimi: aplikojeni nen dush mbi lekuren e njome duke masazhuar me levizje rrethore, me pas beni shpelarjen me uje me pak presion (mundesisht nga poshte larte)

INCI: Saccharum Officinarum Extract*, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Hydrogenated Castor Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Mentha Spicata Herb Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Bark Powder, Hedera Helix Leaf Extract*, Mentha Piperita Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral. (*organike)

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Scrub trupi”
Shporta e blerjeve