Serum per konturin e buzeve Rassoda-Lift

In stock

2500 LEK

 

Efekt lifting volumizues dhe definues.

Serum i lengshem intensiv me nje arome te lehte e te kendshme, e krijuar per te zbutur rrudhat e buzeve dhe per te dhene me shume volum, definim dhe butesi me kalimin e kohes.

• Produkt organik
• Made in Italy
• 15 ml

In stock

- +
Shto ne Liste

Perberesit specifike:
• Pantenol aktiv (Vit.B5), mjalte dhe dylle blete: ruan hidratimin
• Qeliza staminale nga Chili (spec djeges): aksion rigjenerues i fuqishem i aktivitetit qelizor, rezultati eshte rritja e elasticitetit te lekures, tonifikim dhe forcim
• Ekstrakte te Chili-t, Piper i zi, Kanelle dhe Mentol: ndjesi e fresket per te sjell gjakun ne siperfaqen e lekures i cili mbush lekuren dhe permireson tonin dhe perthithjen e perberesve funksionale.
• Acid hjaluronik: hidratues dhe mbushes
• Kolagjen bimor: ruan hidratimin dhe ka nje efekt lifting te menjehershem
• Vaj ulliri ekstra i virgjer, vaj kajsie kernel, vaj e lules se bardhe te ricinit, vaj Jojoba, Gjalp kakao: shume ushqyese, hidratuese, anti rrudhe

INCI: Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*/**, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil*, Panthenol, Isoamyl Cocoate, Mel/Honey*, Glycerin°, Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter*, Cetearyl Glucoside, Cera Alba/Beeswax*, Myristyl Myristate, Menthol, Lecithin, Sorbitol, Xanthan Gum, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Retinyl Palmitate, Palmitoyl Hexapeptide-19, Palmitoyl Heptapeptide-5, Sodium Hyaluronate°°, Hydrolyzed Lycium Barbarum Fruit***, Piper Nigrum (Pepper) Seed Extract*, Cinnamomum Cassia Bark Extract*, Capsicum Annuum Fruit Extract*/*°, Capsicum Annuum Fruit Meristem Cell*°, Acacia Senegal Gum°°°, Aroma/Flavour*°*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide.
* Organike
** Krijuar nga PHYTOLAB, Qendra Shkencore dhe Teknologjike e Universitetit te Firences ***Nga manaferra Goji te Toskanes, e zhvillur ne bashkepunim me nje spin-off te Universitetit te Bolonjes.
° Origjine bimore
°° Nga biosinteze bakteriale
°°°Kolagjen vegjetal
*°Nga speci djeges
°*Pa alergjene Reg.EUR.1223/2009.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum per konturin e buzeve Rassoda-Lift”
Shporta e blerjeve